293
355368

Martsely Gavrilovich Sukhorovsky

(Ryssland, 1840-1908)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
4 200 EUR
(Ryssland, 1840-1908)

FLICKA I KÖKET.

Sign. 1904. Olja på duk 88x67 cm.