297
360060

Ivan Michajlovic Grabovskij

(Ryssland, 1878-1922)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Klubbat pris
1 900 EUR
Ivan Michajlovic Grabovskij
(Ryssland, 1878-1922)

NOTRE DAME.

Sign. 1910. Olja på duk 31,5x46 cm.