299
371037

Aleksei Kondratevich Savrasov

(Ryssland, 1830-1897)
Utropspris
11 000 - 13 000 EUR
115 000 - 136 000 SEK
12 500 - 14 800 USD
Klubbat pris
12 000 EUR
Aleksei Kondratevich Savrasov
(Ryssland, 1830-1897)

VINTRIG STRAND.

Sign. -91. Olja på duk 27x21 cm.