300
364217

Lev Feliksovic Lagorio

(Ryssland, 1827-1905)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
105 000 - 158 000 SEK
11 400 - 17 200 USD
Klubbat pris
Lev Feliksovic Lagorio
(Ryssland, 1827-1905)

MOTIV FRÅN ITALIEN.

Sign. 1861. Akvarell 21x40 cm.