305
343229

Nicolas Tarkhoff

(Ryssland, 1871-1930)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 158 000 SEK
13 700 - 17 200 USD
Klubbat pris
Nicolas Tarkhoff
(Ryssland, 1871-1930)

BLOMSTERSTILLEBEN.

Sign. Olja på duk 64x47 cm.