315
322056

IKON.

Utropspris
2 200 - 2 500 EUR
25 200 - 28 700 SEK
2 300 - 2 620 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
IKON.

ST ALEKSIY, ST VARLAAM, ST EVDOKIYA. Gammaltroende skolan. Slutet på 1800-talet. 56X43,5 cm.
Infogad en reseikon, polyptyk, med scener från Evangeliet. Metal, emalj. 1700-tal.