319
325087

ALTARSKÅP.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
ALTARSKÅP.

Triptyk med Korsfäsningen som centralmotiv. Flamländskt 1600-tal. Höjd 36 cm, bredd 28 cm.

Slitage och små skador.