327
363506

SÅSSNIPA, porslin, Popov, Ryssland 1800-talets mitt.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris

Förgyllningar och dekorationsmålningar med blommor. Längd 22 cm.

Bruksslitage.