327
363506

SÅSSNIPA, porslin, Popov, Ryssland 1800-talets mitt.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 180 - 5 220 SEK
452 - 566 USD
Klubbat pris

Förgyllningar och dekorationsmålningar med blommor. Längd 22 cm.

Bruksslitage.