331
367150

KAFFEKOPP MED FAT.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 590 - 5 740 SEK
419 - 523 USD
Klubbat pris
520 EUR
KAFFEKOPP MED FAT.

Porslin. Deutsche Blumen-dekor och förgyllningar på mörkblå fond. Kornilov, Ryssland. 1800-talets slut. Höjd 8 cm.