337
369242

LJUSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
500 EUR
LJUSTAKAR, ETT PAR.

Förgylld brons/mässing. Empire, Franska/Ryska 1800-tal. Höjd 26 cm.