337
369242

LJUSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
500 EUR
LJUSTAKAR, ETT PAR.

Förgylld brons/mässing. Empire, Franska/Ryska 1800-tal. Höjd 26 cm.