344
343315

MÖBLEMANG, 6 DELAR.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 400 - 45 900 SEK
3 140 - 4 190 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
MÖBLEMANG, 6 DELAR.

Ådring i alrotsimitation, bronserade sniderier, gripar. Empire stil. Wiborg, Ryssland 1900-talets början. Spegelns höjd 258,5 cm och bordets diam. 88 cm.

Ytskador, spegeln avkortad. En rulle med extra tyg medföljer.

Stolar, 2 st. Karmstolar, 2 st. Bord och Trymå.