370
367388

POKAL, 84 silver. Carl Gustaf Simonsson, St Petersburg 1835. Höjd 33 cm. Vikt 700 g.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 760 - 9 020 SEK
633 - 843 USD
Klubbat pris
1 900 EUR

Gåvogravyr på ryska.

Lockets dekoration saknar mutter. Bucklor, skador.