38
362078

BORDSPENDYL.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 850 - 9 130 SEK
624 - 832 USD
Klubbat pris
500 EUR
BORDSPENDYL.

Förgylld brons. Rektangulär sockel med lutande kvinnofigur och riklig rocaille-decor. Frankrike, 1800-talets mitt. Höjd 48 cm, bredd 35 cm.