392
350193

HÄNGE, emalj, guld, silver. Stämplad 750 / 960. W.A. Bolin, Ryssland 1900-talets slut. Vikt 5,3 g

Utropspris
750 - 850 EUR
7 850 - 8 900 SEK
852 - 965 USD
Klubbat pris
1 100 EUR

Längd 1,9 cm. Etui i ädelträ