415
341575

RING, rosenlipade diamanter, orientpärlor, emalj, 18 K guld England sent 1800-tal. Vikt 8 g.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 270 - 7 380 SEK
572 - 801 USD
Klubbat pris

Storlek 17,5. Étui.

Bruksslitage