415
341575

RING, rosenlipade diamanter, orientpärlor, emalj, 18 K guld England sent 1800-tal. Vikt 8 g.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris

Storlek 17,5. Étui.

Bruksslitage