435
341540

ARMBAND, gammal- och rosenslipade diamanter ca 0.40 ct, emalj. England sent 1800-tal. Vikt 40 g.

Utropspris
2 500 - 2 700 EUR
28 700 - 31 000 SEK
2 620 - 2 830 USD
Klubbat pris

Minnesmedaljong under emaljlocket. 18K guld. Saknar stämplar. Originaletui Hancocks & Co, Hovleverantör. Längd 18 cm.

Bruksslitage.