438
334889

RING, antikslipade diamanter 1.20 ct. VS. Guld 18K, silver. Vikt 3.2 g

Utropspris
2 400 - 2 600 EUR
27 500 - 29 800 SEK
2 510 - 2 720 USD
Klubbat pris

0.40 + 8 x 0.10 ct. Ej stämplar. Storlek 17,5.

Bruksslitage.