447
341560

RING, 8/8 slipade diamanter ca 0.11 ct. safirer ca 5 ct. 18K vitguld. 1950/60-tal. Vikt 10,5 g.

Utropspris
1 100 - 1 200 EUR
11 600 - 12 600 SEK
1 260 - 1 370 USD
Klubbat pris

Storlek 16.5. Med étui.

Bruksslitage.