47
319871

APPLIQUER, ETT PAR.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 640 - 7 890 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
APPLIQUER, ETT PAR.

För tre ljus. Förgylld brons, Louis XVI-stil. Frankrike, 1800-tal senare hälft. Höjd 57 cm. Elektifierade.