589
372296

CARTIER MAKE-UP ETUI, 18K guld, emalj, onyx. New York 1940-tal. Vikt 152 g.

Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 800 - 91 800 SEK
6 280 - 8 370 USD
Klubbat pris

Inuti spegel, ett separat lockförsett fack, läppstiftshållare och läppensel. Mått 7 x 4 cm.

Små skador i emaljen.