613
354998

TESERVIS, 3 delar. London 1829. Vikt 1415 g.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 500 - 12 600 SEK
1 140 - 1 370 USD
Klubbat pris
900 EUR

Mästarstämpel G.H. Rikligt cicelerad dekor. Sockerskål och gräddsnäcka förgylld på insidan. Kannans höjd 16 cm.

Små bucklor.