69
349272

Felix Frang-Pahlama

(Finland, 1862-1932)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 020 - 13 500 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
Felix Frang-Pahlama
(Finland, 1862-1932)

SOMMARLANDSKAP MED EKOR.

Sign. 1911. Olja på duk 29x43 cm.