71
324019

Johan Elis Kortman

(Finland, 1858-1923)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
Johan Elis Kortman
(Finland, 1858-1923)

JOHAN ELIS KORTMAN, olja på duk, signerad och daterad 1896.

Sommarlandskap, 66,5 x 93 cm.

Fläckar.