71
324019

Johan Elis Kortman

(Finland, 1858-1923)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
Johan Elis Kortman
(Finland, 1858-1923)

JOHAN ELIS KORTMAN, olja på duk, signerad och daterad 1896.

Sommarlandskap, 66,5 x 93 cm.

Fläckar.