76
354135

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

MÅNSKEN.

Sign. Olja på skiva 46x30 cm.