79
329041

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 800 - 2 300 EUR
20 400 - 26 100 SEK
1 880 - 2 400 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, olja på duk, signerad.

Båtar vid brygga.
33,5 x 61,5 cm.

Små fläckar.