83
370409

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
5 000 - 8 000 EUR
52 400 - 83 800 SEK
5 680 - 9 090 USD
Klubbat pris
5 000 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

GUSTAV V:S BESÖK I FINLAND.

Sign. 22.8 -25. Olja på skiva 37x46 cm.