85
371995

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, olja på skiva.

Träd, 41 x 34 cm.

Sedvanligt slitage.

A tergo intyg av arvingarna Laura Järnefelt och Dorthy Aminoff.