88
354940

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
136 000 - 170 000 SEK
12 500 - 15 600 USD
Klubbat pris
17 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

RÖDSTJÄRTAR VID BOET.

A tergo sign. 1895. Olja på duk 40,5x33,5 cm.