91
349033

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

STRANDLANDSKAP.

Sign. 1919. Olja på duk 85x102 cm.