238
404187

Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

BORD. Design Gunnel Nyman, 1940-tal.

Betsad björk. Diam. 80 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage.