389520

27. TAPIO WIRKKALA, SKÅL, 3344.

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. I form formad kristall, slipad. Sent 1950-tal. Diam. 19 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.