389520

27. TAPIO WIRKKALA, SKÅL, 3344.

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. I form formad kristall, slipad. Sent 1950-tal. Diam. 19 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag