389573

31. TAPIO WIRKKALA, VAS, 3563.

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. Formad kristall, slipad. 1950-talets andra hälft. Höjd 13,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
440 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag