389573

31. TAPIO WIRKKALA, VAS, 3563.

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. Formad kristall, slipad. 1950-talets andra hälft. Höjd 13,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
400 - 600 EUR
Klubbat pris
360 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.