389858

38. TIMO SARPANEVA, KONSTGLAS.

Peikonlaulu (Troll song). Sign. Timo Sarpaneva, Iittala -57. Ångblåst, drivet i-färgat glas. 1950-talets andra hälft. Diam. 30 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Klubbat pris
2 200 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Sign. Timo Sarpaneva, Iittala -57.