382
389912

Kari Huhtamo

(Finland, Född 1943)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
8 810 - 13 200 SEK
851 - 1 280 USD
Klubbat pris

Kari Huhtamo
(Finland, Född 1943)

KARI HUHTAMO, stål, signerad och daterad 1976.

Abstrakt, höjd 27,5 cm.

Sedvanligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

762. Helmer Osslund, "Utsikt från Åreskutan".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK