389636

93. TAPIO WIRKKALA, VAS, 3826.

Sign. Tapio Wirkkala, Iittala. Formblåst kristall, slipad. 1950-talets slut. Höjd 24,5 cm, bredd 18 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
2 201 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag