100
423776

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 800 - 34 100 SEK
2 120 - 3 190 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FLICKPORTRÄTT.

Sign. Olja på skiva 19,5x15 cm.

Amos Andersons konstmuseum 2002. Åbo konstmuseum 2003.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

808. Arthur Luiz Piza, "224".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK