Madeleine Pyk – en samling F769
104
413069

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
84 300 - 126 000 SEK
9 160 - 13 700 USD
Klubbat pris
6 200 EUR
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

PÅ STRANDSTIGEN.

Sign. Olja på duk 23x33 cm.

Formgivare