109
418465

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
18 000 - 23 000 EUR
205 000 - 262 000 SEK
18 700 - 23 900 USD
Klubbat pris
13 500 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

HAVSLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 57x85,5 cm.