126
416178

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 500 - 12 600 SEK
1 140 - 1 360 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

RÖD STUGA.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 28x36 cm.