128
415293

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 100 - 56 400 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
4 800 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

"FRÅN KOLI".

Sign. 1916. Olja på duk 24,5x33 cm.

Konstsalongen Bellarte.