144
385083

Jan Fyt, hans krets

(Flandern, 1611-1661)
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
31 600 - 36 900 SEK
3 430 - 4 010 USD
Klubbat pris
Jan Fyt, hans krets
(Flandern, 1611-1661)

JAN FYT, hans krets, olja på duk.

Jaktstilleben. 49,5x67 cm.

Sedvanligt slitage.