146
414806

OKÄND KONSTNÄR, flamländsk skola 1600-tal, olja på pannå.

Utropspris
800 - 1 200 EUR
8 260 - 12 400 SEK
915 - 1 370 USD
Klubbat pris

Flykten till Egypten. 30,5x39 cm.

Sedvanligt slitage.