146
414806

OKÄND KONSTNÄR, flamländsk skola 1600-tal, olja på pannå.

Utropspris
800 - 1 200 EUR
8 350 - 12 500 SEK
905 - 1 360 USD
Klubbat pris

Flykten till Egypten. 30,5x39 cm.

Sedvanligt slitage.