154
423708

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 350 - 10 400 SEK
905 - 1 130 USD
Klubbat pris
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

"Red Jacket". 38,5x55 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, skador.