155
419240

Oscar Ohlson

(Sverige, 1847-1912)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
750 EUR
Oscar Ohlson
(Sverige, 1847-1912)

SOMMARKVÄLL.

Sign. 1889. Olja på skiva 13,5x19 cm.

A tergo märkt Wäxiosjön.