173
388379

Alfred Alexandrovich Girv

(Ryssland, 1880-1918)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 020 - 13 500 SEK
843 - 1 270 USD
Klubbat pris
Alfred Alexandrovich Girv
(Ryssland, 1880-1918)

ALFRED ALEXANDROVICH GIRV, akvarell på papper, signerad och daterad 1899.

Stilleben med vindruvor. 21x42,5 cm.

Ej examinerad ur ram.