182
391981

Nikolai Aleksandrovits Yaroshenko

(Ryssland, 1846-1898)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
34 000 - 56 700 SEK
3 130 - 5 220 USD
Klubbat pris
4 700 EUR
(Ryssland, 1846-1898)

KLIPPOR NÄRA KISLOVODSK.

Sign. Olja på skiva 20x39 cm.